Ilm Täna: -25 ... -8 Homme: -20 ... -6
Allikas: EMHI
Minu kuhuminna.ee
Laiendatud otsing
Fotogaleriid
Pühapäev, 05. veebruar 2012
Kontsert-festival
Seksound Goes Dance Party with POPIDIOT
Jaga Facebookis
Telli toimumise meeldetuletus
Toimumiskoht:   Puhas Kuld
Viljandi , Lossi 15 , Viljandimaa

Toimumisaeg:  12.03.2010
Kell: 21:00

Eesti Muusikaauhindade galal enim auhindu võitnud ja R2 Aastahitt 2009 galal toimetuse lemmiku tiitli pälvinud Popidiot esineb 12. märtsil Viljandis klubis Puhas Kuld!

Lisaks keerutavad õhtu jooksul tantsuks plaate kõik kolm bändiliiget Hendrik Luuk, Matti Peura ja Rein Fuks!

Seksound iseloomustab Popidioti järgmiselt:
"Popidiot teeb muusikat, mis segab sündipopi, elektropopi ja indiepopi klassikat, jäädes seejuures ka eriliseks ja mitte muutudes otseselt retrobändiks. Need ei ole suvalised muusikamasinad, vaid Hendrik Luuk ja Matti Peura, kes on kirjutanud plaadil kõik sõnad ja muusika, arranžeerimisel andis oma osa ka austusväärne kolmas liige Rein Fuks. Popidioti eeskujuks on suuresti synthpopi meistrid Human League, New Order või Depeche Mode. Nii saab Popidiot meeldida ka kuulajale, kes eelistab kaasaegseid elektropopi ansambleid nagu Hot Chip, Cut Copy, Regina jms, sest nende juured peituvad sealsamas kus Popidiotilgi."

LIVE:
POPIDIOT
http://www.popidiot.ee

DJ:
Hendrik Luuk
Matti Peura
Rein Fuks

VAATA LISA:
http://www.seksound.com

--------------------------------
Võida piletikomplekt Popidioti kontserdile
--------------------------------

Mängus osalemiseks külasta klubi Puhas Kuld värske kodulehe mängude jaotist. Mäng lõppeb kolmapäeval, 10.03.2010 kell 16:00! Fortuunadeks saavad olema bändiliikmed isiklikult.
http://www.puhaskuld.ee/media/competitions/

Kommenteeri:
Nimi: E-post:
NB! Nime lisamine on kohustuslik, e-posti lisamine vabatahtlik (jääb nähtavaks teistele)
KontrollkoodLiida pildil
olevad numbrid
Esitleme
Sinu toote, teenuse või ürituse reklaamtekst võiks olla siin!
Soovid tutvustada oma toodet, teenust või tulevat üritust? Tee seda siin! Siin, ...
Kuhuminna.ee ootab uudiseid vaba aja sisustamisega seotud teemadel!
Kui sa oled avanud hubase restorani, karmi rockiklubi või sul on toimumas Eesti ...
© Kuhuminna.ee 2005 - 2012 Ideed ja ettepanekud on oodatud: tel. +372 56 668 633, e-mail info@kuhuminna.ee
Reklaam Kuhuminna.ee-s | Kuhuminna.ee