Ilm Täna: 12 ... 20 Homme: 14 ... 19
Allikas: EMHI
Minu kuhuminna.ee
Fotogaleriid
Pühapäev, 31. mai 2020
Kontsert-festival
Tallinna Tehnikaülikooli linnakupidu
Jaga Facebookis
Telli toimumise meeldetuletus
Tallinna Tehnikaülikooli linnak
Tallinn Harjumaa Ehitajate tee 5

Toimumisaeg:  13.09.2019
Kell: 12.00 - 20.00

Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) tähistab taas koos oma vilistlaste, tudengite, töötajate ja heade sõpradega 13. septembril oma aastapäeva suure Linnakupeoga. Sel aastal korraldatakse lisaks vilistlaste kokkutulekutele, rebaste ristimisele, linnakus orienteerumisele, avatud laboritele ja muule põnevale esimest korda ka Leiutajate Laulupidu „Mõistuse, käe ja lauluga“.

Tegevusi jagub hommikust õhtuni ja õhtust lausa järgmise hommikuni välja! Päevane programm on TASUTA.

LINNAKUPEO AJAKAVA

12.00-21.00 Vilistlaste kokkutulekud
Kutsu enda kursus kokku ja tulge oma Alma Materile jälle külla. TalTech on abiks ruumide leidmise, kohvilaua ja muude organisatoorsete küsimustega. Palume kokkutulekute organiseerijatel end registreerida selle vormi kaudu: www.taltech.ee/vilistlaste-kokkutulek-2019

12.00-18.00 Avatud laborid
Tehnikaülikoolis on palju kaasaegseid ning kõrgtehnoloogilisi laboreid, mis on üldiselt avatud ainult õppe- ja teadustööks, kuid ülikooli aastapäeva ja linnakupeo puhul on kõigil huvilistel võimalus laboreid külastada ning teadlastelt nii kasutus- kui koostöövõimaluste kohta täpsemat infot uurida. Linnakupeol saab laboritega tutvuda kell 12-18. Avatud laborite nimekiri tuleb peagi TalTechi kodulehele.

14.00-18.00 Linnakus orienteerumine
TalTechi linnak on viimastel aastatel jõudsalt arenenud ning võitnud ka mitmeid rahvusvahelisi konkursse. Tegemist pole sportliku võistluse, vaid meelelahutusliku tuuriga – tule üksi või seltskonnaga; vaata, milline on linnak täna, ja meenuta, milline see oli Sinu õpingute ajal! Orienteerumisel jõuad ka kohtadesse, kuhu muidu naljalt ei satu, näiteks rektori kabinetti. Raja läbimiseks kulub keskmiselt üks tund. Registreerida eraldi ei ole vaja, tule ainult alguskohta ehk peahoone fuajee piletimüügi laua juurde ja sealt juhatame Sind edasi.

12.00-16.00 Muuseumi püsinäituse „TTÜ100: tippteadus ja tippteadlased“ giidiga külastus (igal täistunnil)
Näitus annab ülevaate TalTechi sajandi pikkuse ajaloo olulisematest sündmustest ja tähtsamatest teadussaavutustest. Kuigi me kõik seostame ülikooli eelkõige edukate teadustulemustega, siis kõik ettevõetud teadusprojektid ei realiseeru ega jõua tavatarbijateni. Käe saab külge panna erinevate ajajärkude teadussaavutustele.
Külastused algavad Muuseumi eest, raamatukogu 1. korrusel kell 12, 13 (ENG), 14, 15 ja eelnevalt registreerida ei ole vaja.

14.00-14.45 „VOT see podcast“ live
VOT see podcast toob kuulajate ja vaatajateni spektri äärmustest pärit teemad, mida teavad alati ette vaid saatejuhid ise. Tegemist EI ole tavalise raamatu järgi podcastiga, vaid see on TalTechi tudengite vaimutuletis, mis on loodud just aja lõbusalt veetmiseks. Jagame internetimaailmaga kõike, millest meile endile rääkida meeldib.

17.00-17.45 „VOT see podcast“ live @laululava

18.00-19.30 Mälumäng
Linnakupeo mälumänguvõistlust toimub sel korral Tudengimaja suures saalis. Ootame võistlema kahe- kuni kolmeliikmelisi meeskondi ja üritus on kõigile tasuta. Küsimused on varia-stiilis ning kaetud on erinevad eluvaldkonnad. Vihjeks - kuna tegemist on ikkagi TalTechi aastapäeva ja linnakupeoga, siis mõni küsimus on seotud ka Tallinna Tehnikaülikooliga. Kokku esitame 25 küsimust jaotatuna viide vooru.
Registreerimine: https://forms.gle/V4P65MPdP3K7EeHc9

18.30-20.00 Tallinna Tehnikaülikooli laulupidu "Mõistuse, käe ja lauluga"
Leiutajate laulupeol löövad kaasa meie oma Akadeemiline naiskoor, Kammerkoor, Vilistlaste naiskoor ja Inseneride meeskoor, tantsuilu pakub rahvatantsuansambel Kuljus ja mürtsu teeb puhkpilliorkester.
Vägesid juhatab Inseneride meeskoori dirigent Kuldar Schüts. Esitlusele tulevad kõigile tuntud lood ja kaasa laulda saavad kõik, nagu heal laulupeol ikka. Asukoht TalTechi siseõu (Akadeemikute allee ja amfiteatri vahel)

19.00-04.00 Linnakupeo afterparty (piletiga)
Linnakupidu kulmineerub 10 000 ruutmeetril toimuva järelpeoga, kus astuvad üles Smilers, Singer Vinger, ÖED, Jägermeistri puhkpilliorkester, AG ja paljude tuntud DJ-d ning vilistlasbändid! Peol on neli erinevat lava (aulas, tudengimajas, peahoone sööklas ja akadeemikute alleel) ning lisaks toidutänav parimate foodtruckidega, välikino ning vesipiibubaar. Pilet osta siit: https://fienta.com/et/linnakupidu2019

Vaata suuremalt
Tallinna Tehnikaülikooli Linnakupidu
Kommenteeri:
Nimi: E-post:
NB! Nime lisamine on kohustuslik, e-posti lisamine vabatahtlik (jääb nähtavaks teistele)
KontrollkoodLiida pildil
olevad numbrid
Esitleme
Sinu toote, teenuse või ürituse reklaamtekst võiks olla siin!
Soovid tutvustada oma toodet, teenust või tulevat üritust? Tee seda siin! Siin, ...
Kuhuminna.ee ootab uudiseid vaba aja sisustamisega seotud teemadel!
Kui sa oled avanud hubase restorani, karmi rockiklubi või sul on toimumas Eesti ...
© Kuhuminna.ee 2005 - 2020 Ideed ja ettepanekud on oodatud: tel. +372 56 668 633, e-mail info@kuhuminna.ee
Reklaam Kuhuminna.ee-s | Kuhuminna.ee