Ilm Täna: -11 ... -3 Homme: -10 ... 2
Allikas: EMHI
Minu kuhuminna.ee
Fotogaleriid
Pühapäev, 17. jaanuar 2021
Näitused-messid
Lõpetamata linn
Jaga Facebookis
Telli toimumise meeldetuletus
Eesti Arhitektuurimuuseum
Tallinn Harjumaa Ahtri 2

Toimumisaeg:  21.01.2021 - 24.04.2021
Kell: 11-18

Millist Tallinna me tahame ja kuidas me selles kokku lepime? Eesti Arhitektuurimuuseumis 14. jaanuaril avanev näitus uurib, mida peaks Tallinn linnaehituslikult tegema, et püsida konkurentsivõimelise linnana – paigana, kus on hea elada täna ja tulevikus. Uurime, millised suured trendid Tallinna lähiajal mõjutada võivad, kus asuvad Tallinna kõige suurema potentsiaaliga paigad, milline võiks olla paneelelamurajoonide senisest helgem tulevik, kuidas panna linna hüvanguks tööle pealinna sini- ja rohevõrgustik ja kuidas kasutada parema linna ehitamisel ära suurandmeid.
See näitus toob ühte ruumi kokku kihilise kirju pildi Tallinna tänasest seisust linnaplaneerimise ning arhitektuuri vaatenurgast ning aitab heita pilku võimalikku homsesse päeva: näidata, kus on Tallinna linnaruumilised ohud ja võimalused pikemas ja lühemas plaanis.
Näitus “Lõpetamata linn” on sündinud Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna õppejõudude ja tudengite sama nime kandva uurimisprojekti tulemusena, analüüsides kolmel viimasel akadeemilisel aastal Tallinna linnaruumi arengu erinevaid tahke ning kõrvutades seda teiste sarnaste linnade praktikatega. Uurimistöö läbiviimine sai teoks tänu kinnisvaraettevõtte Kapitel toetusele, kes panustas projekti kolme aasta jooksul kokku peaaegu pool miljonit eurot. Projekti raames arutlesid ja mõtlesid kaasa arhitektid ja õppejõud Andres Alver, Katrin Koov, Eve Komp, Johan Paju, Toomas Tammis, Veljo Kaasik, arhitektuuribüroo KAVAKAVA, Johan Tali, Kalle Komissarov, Renee Puusepp, Raul Kalvo, Damiano Cerrone, Andres Ojari, Pille Epner, Andres Sevtšuk ja paljud teised.

Vaata suuremalt
Tallinn Maaameti aerofotol
Kommenteeri:
Nimi: E-post:
NB! Nime lisamine on kohustuslik, e-posti lisamine vabatahtlik (jääb nähtavaks teistele)
KontrollkoodLiida pildil
olevad numbrid
Esitleme
Sinu toote, teenuse või ürituse reklaamtekst võiks olla siin!
Soovid tutvustada oma toodet, teenust või tulevat üritust? Tee seda siin! Siin, ...
Kuhuminna.ee ootab uudiseid vaba aja sisustamisega seotud teemadel!
Kui sa oled avanud hubase restorani, karmi rockiklubi või sul on toimumas Eesti ...
Soovitame
KODU JA RAHU – EMMANUEL TUSSORE, ANTON IVANOV, ALEXANDER VASILYEVÜle pika aja oleme Dokfoto Keskuses ühe katuse alla toonud kolme kunstniku tööd, mis ...
Lõpetamata linn
Eesti Arhitektuurimuuseum
Millist Tallinna me tahame ja kuidas me selles kokku lepime? Eesti Arhitektuurimuuseumis 14. jaanuaril avanev näitus uurib, mida peaks Tallinn ...
© Kuhuminna.ee 2005 - 2021 Ideed ja ettepanekud on oodatud: tel. +372 56 668 633, e-mail info@kuhuminna.ee
Reklaam Kuhuminna.ee-s | Kuhuminna.ee